Nasza szkoła kolejny raz włączyła się do akcji Wszystkie Kolory Świata Unicef. Celami akcji są kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postawy tolerancji i otwartości na inne kultury, pokazanie, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, ale i przyjemne oraz zebranie środków na ratowanie życia najbardziej potrzebujących dzieci.  O akcji pisaliśmy już tu. Najpiękniejsza lalka wybrana w konkursie szkolnym – Krystian bierze teraz udział w konkursie ogólnopolskim, w którym wygraną jest koncert ambasadora akcji – Majki Jeżowskiej. Jak głosować (wyciąg z regulaminu):

– Głosowanie trwa: 11.03.2019r.(od godz. 11.00)–15.03.2019r.(do godz. 11.00).

– Wchodzimy na stronę http://wszystkiekoloryswiata.pl/ 
– Użytkownicy Facebooka, którzy zechcą oddać głos na wybrana przez siebie laleczkę, muszą się zalogować na swoje konto i wejść w aplikację konkursową.
– Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę.
Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem.
– Głos można oddać tylko po powiększeniu wybranego zdjęcia laleczki.
– Liczba głosów pod zdjęciem oznacza sumę dotychczas oddanych głosów na daną laleczkę.
– Liczba oddanych głosów na każdą laleczkę będzie widoczna pod zdjęciami przez cały czas trwania konkursu.
– Zdjęcia laleczek w aplikacji konkursowej zamieszczone będą w losowej kolejności. Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł wyszukać laleczkę reprezentującą daną szkołę stosując dostępne filtry (np. wyszukiwanie po nazwie miejscowości – Świątniki).
– Zdjęcia w galerii będą podpisane nazwą placówki zgłaszającej laleczkę do konkursu oraz nazwą miejscowości placówki (Szkoła Podstawowa w Świątnikach, Świątniki).


Zapraszamy do głosowania!