Uczniowie

Klasa 0

 

Wychowawczynią oddziału przedszkolnego jest pani mgr Weronika Grzelka

  1. Chmielewska Oliwia
  2. Mierzwiak Kinga
  3. Baszak Filip
  4. Bilska Aleksanda
  5. Droszczak- Okoń Adrian
  6. Feluś Jakub
  7. Gałązka Adam
  8. Meusz Maja
  9. Olankiewicz Hubert
  10.  Palewicz Kacper
  11.  Poteralska Hanna
  12.  Rajczakowska Weronika
  13.  Smolińska Joanna
  14.  Palutkiewicz Justyna
  15.  Gala Jakub
  16.  Gala Maciej
  17.  Elijas Neubert
  18.  Kołt Szymon
  19.  Jagoda Stebnicka
  20. Hanna Sosnowska

 

 

Klasa I

Wychowawczynią klasy I jest pani mgr Agnieszka Pieluszyńska

  1.  Biel Oktawian
  2. Droszczak Ewa
  3. Droszczak-Okoń Jakub
  4. Grzelka Maria
  5. Kotwica Filip
  6. Krajewski Krzysztof
  7. Kujawiak Wojciech
  8. Łoniewski Mateusz
  9. Mierzwiak Wojciech
  10. Ordecha Jagoda
  11. Palewicz Konrad
  12. Pietrasik Wit
  13. Tomaszewska Kinga
  14. Sosnowska Antonina
  15. Wiktor Stanisław
  16. Zybura Jakub

 

 

Klasa II

 

Wychowawczynią klasy II jest pani mgr Lidia Sączawa

 

  1. Baszak Igor
  2. Berger Benedykt
  3. Bilski Jakub
  4. Chrzan Maciej
  5. Gala Mateusz
  6. Gronowski Franciszek
  7. Grygiel Aleksandra
  8. Kołt Mateusz
  9. Kotwica Michał
  10. Krupa Antoni
  11. Longier Alicja
  12. Neubert Julian
  13. Ostafińska Emilia
  14. Piechura Julia
  15. Wojciechowski Krzysztof
  16. Wojciechowski Miłosz

 

Klasa III

 

Wychowawczynią klasy III jest pani mgr Katarzyna Stachowska

 

  1. Baszak Jakub
  2. Grygiel Wiktoria
  3. Herbut Marcin
  4. Kelly Amelia
  5. Longier Michał
  6. Małek Filip
  7. Matejko Dominika
  8. Mierzwiak Agnieszka
  9. Ostafiński Wojciech
  10. Pawlik Wiktoria
  11. Pietrasik Antoni
  12. Pietrasik Franciszek
  13. Polasiak Adrian
  14. Radzikowska Adrianna

 

 

Klasa IV

 

Wychowawczynią klasy IV jest pani mgr Katarzyna Rogalska

 

  1. Berger Bernard

  2. Czarnecki Jakub

  3. Grudzińska Milena

  4. Grygiel Marcin

  5. Hąnkała Aleks

  6. Maniowski Paweł

  7. Mierzwiak Magdalena

  8. Myślecka Emilia

  9. Neubert Leon

  10. Ordecha Oskar

  11. Ostafińska Katarzyna

  12. Palewicz Marcin

  13. Stebnicka Kinga

  14. Szulżuk Wiktoria

  15. Żygadło Judyta

 

Klasa V

 

Wychowawczynią klasy V jest pani mgr Marta Pacholec-Grzyb

 

  1. Baszak Oliwia
  2. Bednarz Wiktoria
  3. Borowski Michał
  4. Chung Rayoon
  5. Droszczak Klaudia
  6. Hrycak Julia
  7. Kuliberda Dominik
  8. Muszyńska Sylwia
  9. Myślecki Krzysztof
  10. Olankiewicz Olimpia
  11. Romański Oskar
  12. Smoliński Krzysztof
  13. Stroka Paweł
  14. Węgrowska Karolina

 

Klasa VI

 

Wychowawczynią klasy VI jest pani mgr Joanna Szukała

 

  1. Foltyn Grzegorz

  2. Gałązka Klaudia

  3. Herbut Łukasz

  4. Małek Kacper

  5. Maniowska Agnieszka

  6. Polasiak Wiktoria

  7. Waniszewski Hubert

  8. Wojciechowska Kinga

  9. Wojciechowska Małgorzata

  10. Rogowska Julia

  11. Rogowski Marcin

 

 

Samorząd Szkolny

Przedstawiciele wszystkich klas naszej szkoły tworzą Samorząd Szkolny. Przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego wybierają poprzez głosowanie powszechne, tajne i bezpośrednie uczniowie klas IV – VI. Samorząd Uczniowski rozlicza się ze swej działalności przed uczniami szkoły i Dyrekcją.

Uczniowie w tym roku szkolnym wybrali na swych przedstawicieli następujących uczniów:

Kacper Małek - przewodniczący
Klaudia Gałązka- zastępca
Olimpia Olankiewicz- członek
Bernard Berger - członek